Vrtule WARP DRIVE USA

WARP DRIVE Inc. je výrobcem karbonových vrtulí. Veškeré vrtule jsou vyráběny v USA. WARP DRIVE vyrábí jako jediný výrobce na trhu škálu celouhlíkových vrtulí pro různé typy letadel, vírníků, airboatů aj.

Vrtulí Warp Drive je vyrobeno přes 75.000 kusů. Nejnovější technologie uhlíkových vláken dovolují vyrábět velmi lehké, pevné a účinné vrtulové listy. Pevná struktura Z UHLÍKOVÝCH VLÁKEN umožňuje majiteli vrtule provádět menší opravy oděrů nebo škrábanců na náběžné hraně svépomocí. Je-li vrtulový list poškozen, a je nutná jeho výměna, je možné tento jeden list nahradit jednoduše dodáním náhradního listu Warp Drive (dle sériového čísla).

PATENTOVANÝ výrobní proces dovoluje vyrobit vrtulové listy bez jakýchkoli dutin nebo vzduchových bublin.
Warp Drive dodává různé typy vrtulových středů, které jsou osaditelné téměř všemi druhy šroubů. Standardně osazovanými motory jsou Rotax, Hirth, Subaru, Volkswagen, Revmaster, Continental (SAE I), Lycoming (SAE II) a další.

Standardní vlastnosti všech WARP DRIVE vrtulí z uhlíkových vláken

 • Konstrukce z uhlíkových vláken:
  U všech vrtulí Warp Drive nejsou při výrobě použity pěny, skelná vlákna ani gely. Výhody uhlíkové vrtule před dutou laminátovou, dřevěnou a kovovou jsou tyto: nadprůměrná síla, nízká hmotnost, nadprůměrná výdrž a mnohem vyšší životnost.
 • Na zemi stavitelný úhel náběhu:
  Všechny Warp Drive vrtule mají jemný a přesný rozsah na zemi stavitelných úhlů náběhu. Kompletní odstrojení vaší vrtule není potřebné. Jednoduše uvolníte šrouby na každém listu a nastavíte jejich úhel náběhu. Úhel je rychle nastavitelný s velkou přesností (čtvrtina stupně) s použitím Warp Drive úhloměru, který zdarma dostanete ke každé vrtuli.
 • Kovová ochrana náběžných hran (na přání zákazníka):
  Chrání před oděrem kamínky. Tato ochranná kovová vrstva je nalepena na náběžné hraně každého listu a chrání vrtuli před běžným oděrem daleko lépe, než jakýkoli jiný materiál, který byl testován.
 • Nadprůměrný výkon:
  Silná celouhlíková konstrukce vrtulí Warp Drive, kombinovaná s účinným tvarem, vede k znatelně tiššímu a vyššímu výkonu s větší úsporou paliva, než byste očekávali.

Firma BAUER-AVION:
Jsme distributory veškerých typů vrtulí Warp Drive.
Ke každému zakoupenému kusu nabízíme individuální dovyvážení vrtule ke konkrétnímu motoru přímo na vašem letadle pomocí profesionálního vyvažovacího přístroje MicroWib II od americké firmy DYNAMIC SOLUTION SYSTEMS. Ke každému vyvážení bude vystaven protokol.
Výhody: snížení vibrací motoru, zvýšení životnosti motoru, zvýšení životnosti draku letadla a vylepšení komfortu v letadle.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.